Filmový maraton načne Wonder Woman

Filmový maraton načne Wonder Woman

Wonder Woman.jpg
Herečka Gal Gadot ztvárňuje Wonder Woman. Její role se ujala už v roce 2016, kdy se objevila v Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti. Ale upřeme naši pozornost zpět na samostatný film dané hrdinky, který má odstartovat v kinech od 1. 6. 2017. Určitě nás zajímá, kdo se postaví slavné bojovnici do cesty, odpověď známe, půjde o řeckého boha války Arese.
 
bůh války Ares  
(Řecký bůh války Ares)
 
Nová oficiální synopse k filmu Wonder Woman zní:

"Tajemní vědci se snaží za pomocí nejnovějších výzkumů stvořit smrtelný plyn, určený k vyhlazení světové populace. V jejich čele stojí Ares, bůh války, který žárlí na největší Diovo dílo (jedná se o lidstvo)."

Samotný děj se bude odehrávat v období první světové války. K Dianě se časem přidá britský pilot Steve Trevor, kterého si zahraje hvězda Star Treku Chris Pine. Další zajímavostí je fakt, že po dlouhých 12 letech se dočkáme ženské role v superhrdinském filmu. Naposledy se na filmovém plátně v roce 2005 představila v ženském pohlaví Elektra.

Tak co? Už zvažujete nad tím, jít na to do kina? Volbu nechám na vás, můžete se vyjádřit prostřednictvím ankety nebo mi zanechejte komentář.
 
Vydáno: 04. 02. 2017 15:00   Autor článku: Petr Žažo (psaní ho už bralo od malička)

Půjdete na Wonder Woman do kina?

Ano (0 | 0%)
Ne (0 | 0%)
© 2017 design webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one