Nového Batmana bude režírovat někdo jiný

Nového Batmana bude režírovat někdo jiný

Batman.jpg
Je již potvrzené, že Ben Affleck nebude režírovat nového Batmana. Ale to určitě neznamená, že ho neuvidíme opět v netopýřím kostýmu. Už tento rok by se měl nám známý herec objevit v Justice League. Režíserskou židli předá někomu jinému, neboť i sám Affleck přiznal, že by toho na něj bylo zkrátka příliš. Přece jen DC mělo na tohoto herce vysoké nároky, když chtělo, aby Ben dělal režiséra, producenta, scénaristu a ještě k tomu se věnoval hlavní postavě.
 
(Batman nebude samozřejmě chybět v Justice League)
 
Tady je Affleckovo vyjádření k celé situaci:

"Některé postavy mají v srdcích milionů lidí zvláštní místo. Ztvárnění této role vyžaduje soustředění, vášeň a ten nejlepší výkon, jakého jsem schopen. Ukázalo se, že ani jednu  z těchto úloh nemohu dělat na takové úrovni, jak by bylo třeba. Budu spolu se studiem spolupracovat na nalezení režísera, který se mnou bude na tomto velkém filmu spolupracovat. Nikam neodcházím, ten film natočíme, ale v současnosti hledáme nového kandidáta. I nadále jsem tomuto projektu plně oddán a těším se, až ho pro fanoušky po celém světě zrealizujeme."

Záhy Studio Warner Bros pozitivně zareagovalo na Affleckovo prohlášení:

"Studio Warner Bros. Bena Afflecka plně podporuje a je i nadále odhodláno s ním na tvorbě Batmanova samostatného filmu spolupracovat." 

Samotná premiéra strážce Gothamu byla původně naplánovaná na rok 2018, jenže díky těmto komplikacím se bude muset nový Batman zřejmě odložit.   

Jaký je váš názor na odstoupení Bena Afflecka z režisérské role? Můžete se opět vyjádřit buď to prostřednictvím ankety nebo mi zanechejte komentář.
 
Vydáno: 04. 02. 2017 22:20   Autor článku: Petr Žažo (psaní ho už bralo od malička)

Je dobře, že roli režiséra převezme někdo jiný?

Ano (0 | 0%)
Ne (0 | 0%)
© 2017 design webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one